Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 лютого, 14:12:23

Прокурором у суді доведено вину зловмисників у скоєнні 38 епізодів злочинів проти власності – засуджено до 8 років та 1 місяця позбавлення волі

14.09.2017   07:31Чернігів

Чернігівською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно місцевих жителів, які будучи неодноразово судимими, з березня по жовтень минулого року вчиняли крадіжки, грабежі та розбої.

У судовому засіданні прокурором доведено, що предметом крадіжок  обвинувачених були переважно мобільні телефони, планшети, ювелірні вироби, кошти.

Зокрема, їх злочинна діяльність під час заволодіння ювелірними виробами супроводжувалась погрозами заподіяти потерпілим тілесні ушкодження предметами, схожими на ніж та медичний шприц, наповнений рідиною бурого кольору та нібито інфікований вірусом імунодефіциту людини.

Загалом зловмисники вчинили 38 епізодів злочинів проти власності.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч. ч. 1, 2 ст. 185 КК України (крадіжка), ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство), ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений з погрозою застосування насильства)

Іншому співучаснику інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений з погрозою застосування насильства).

Вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова кожного із обвинувачених засуджено до 8 років та 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна та відшкодуванням матеріальної та моральної шкоди потерпілим.  


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції

Чернігівська область на 40% збільшила свій індекс євроінтеграції 11:45

Про це повідомив Максим Корявець президент ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» під час круглого столу «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Чернігівській області», який відбувся 23 лютого у прес-центрі «Чернігівський вибір».

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ

Звернення жителів Макіївської громади. ДОКУМЕНТ 11:07

Макіївка – громада з надією на відродження!

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою

За повозом прокурора скасовано рішення сесії ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата проекту землеустрою 10:58

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді та керуючись вимогами ст. 67 Закону України «Про запобігання корупції», прокуратурою в судовому порядку оскаржено рішення сесії Лосинівської сільської ради про надання дозволу на виготовлення близькій особі депутата цієї ж ради проекту землеустрою із встановлення меж ділянки площею 0,24 га для ведення особистого селянського господарства.

Менська громада продовжує роботу над Статутом

Менська громада продовжує роботу над Статутом 10:55

23 лютого у Менській міській раді відбулося перше засідання робочої групи в форматі круглого столу з підготовки Статуту Менської об’єднаної територіальної громади.

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано

Архітектурний конкурс проектів Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся, але переможця не обрано 10:22

Повторний архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України в Чернігові відбувся і завершився, але жодну з проектних пропозицій не обрано.

АНОНСИ ПОДІЙ