В онкодиспансері з’явився ще один… онкодиспансер
У холі Чернігівського онкологічного диспансеру 11 вересня відбулося встановлення мініатюри цього медичного закладу.
Як розповів головний лікар установи Валерій Зуб, ідея створення такої цікавинки була привезена з-за кордону. Зараз це досить активний напрямок позиціонування медичних закладів.
− Ми ж собі ставили за мету практичне використання мініатюри. Заклад доволі великий за площею. Отже людині, особливо коли вона звертається вперше до медичного закладу, вкрай складно зорієнтуватися, виникають запитання. Тепер ця проблема вирішена. Кожний корпус буде зазначено – тож наглядно буде зрозуміла географія закладу, – зазначив лікар.
Автори цього проекту − група митців Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-арт», з якими медичний заклад пов’язує тісна співпраця щодо художньо-практичного оновлення онкодиспансеру. Нагадаємо: завдяки масштабному потенціалу художників, на стінах поліклініки "злетіли" у височінь ластівки, оновлено фасад центрального корпусу, на території медзакладу з’явився водограй, у пацієнтів є можливість відпочити в чудових альтанках.
Як прокоментував Сергій Тонканов, один із творців, який хіба що не єдиний, хто відтворює в Україні міні-копії храмів, робота над мініатюрою онкодиспансеру тривала майже три місяці. Створена композиція – її розмір складає 1,2 на 1,2 м – із пластику та скла. Встановлена вона на платформу, вкриту зеленим сукном. Згодом мініатюру накриють куполом із оргскла.
− Найскладніше, що було в роботі − це зробити математичні розрахунки так, щоби не здійснити жодної помилки, а потім, не втративши «дружніх стосунків» із наукою, втілити задум у життя, – зазначив митець.
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).