Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 лютого, 15:15:50

Підсумкова нарада за рік роботи Бюро правової допомоги пройшла у Чернігові

13.09.2017   09:22Агенцiя

12 вересня у м.Чернігів відбулася підсумкова нарада за 1-й рік роботи Бюро правової допомоги у Чернігівській області за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко.

Участь у нараді взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, Місцевих центрів та їх структурних підрозділів (Бюро правової допомоги).

«Цей рік був різний для системи БПД Чернігівської області: часом було дуже важко, часом цікаво і відбувався стрімкий розвиток системи. За це рік ми зробили дуже багато. Про нас вже сьогодні говорять у всіх районах Чернігівської області», - підкреслила директор Регіонального центру з надання БВПД Ірина Протченко.

Вона зазначила, що за цей рік роботи до Бюро за правовою допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи і отримало таку допомогу 1434 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники Місцевих центрів.
Працівниками системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області було забезпечено роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів.

Працівниками Місцевих центрів 158 особам надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. З моменту роботи Бюро працівники місцевих центрів провели 552 правопросвітницьких заходів.

Її слова доповнила заступник Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона проаналізувала роботу кожного Місцевого центру в розрізі Бюро правової допомоги. Олеся Пирковська наголосила на пріоритетах роботи на наступний рік, а також вона підкреслила, що потрібно посилювати здійснення представницьких функцій, правопросвітницької роботи та прокрашувати інформаційну кампанію про систему безоплатної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Зовнішня торгівля послугами в області у 2017 році. ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2017 році. ДОВІДКА 14:51

У 2017 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами з партнерами 74 країн світу.

Чернігівська ОДА надіслала до ІМІ проект положення про акредитацію ЗМІ для експертизи

Чернігівська ОДА надіслала до ІМІ проект положення про акредитацію ЗМІ для експертизи 14:49

Чернігівська обласна державна адміністрація звернулася до ГО “Інститут масової інформації” з проханням надати оцінку розробленого проекту положення про порядок акредитації журналістів, інших творчих та технічних працівників засобів масової інформації, а також незалежних журналістів при Чернігівській обласній державній адміністрації. Про це повідомляє представник ІМІ в Чернігівській області Павло Пущенко.

Чернігівець, який таємно проник до магазину, намагався запевнити патрульних та охорону, що він там працює

Чернігівець, який таємно проник до магазину, намагався запевнити патрульних та охорону, що він там працює 14:46

17 лютого близько одинадцятої вечора екіпаж патрульної поліції отримав інформацію від служби «102», що на вулиці Олега Кошового у приміщенні магазину перебуває невідома особа.

Рятувальники надають допомогу місцевим пожежним командам

Рятувальники надають допомогу місцевим пожежним командам 13:57

Гасіння пожеж, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на початковій стадії їх розвитку - це пріоритетне завдання, як підрозділів ДСНС України так і протипожежних формувань, які почали створюватись в об’єднаних територіальних громадах країни.

СБУ попередила ввезення з РФ антиукраїнської друкованої продукції

СБУ попередила ввезення з РФ антиукраїнської друкованої продукції 13:42

Співробітники Служби безпеки України попередили на Чернігівщині ввезення з РФ партії періодичних видань з антиукраїнськими матеріалами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини