Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 лютого, 20:35:11

Підсумкова нарада за рік роботи Бюро правової допомоги пройшла у Чернігові

13.09.2017   09:22Агенцiя

12 вересня у м.Чернігів відбулася підсумкова нарада за 1-й рік роботи Бюро правової допомоги у Чернігівській області за головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко.

Участь у нараді взяли працівники Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області, Місцевих центрів та їх структурних підрозділів (Бюро правової допомоги).

«Цей рік був різний для системи БПД Чернігівської області: часом було дуже важко, часом цікаво і відбувався стрімкий розвиток системи. За це рік ми зробили дуже багато. Про нас вже сьогодні говорять у всіх районах Чернігівської області», - підкреслила директор Регіонального центру з надання БВПД Ірина Протченко.

Вона зазначила, що за цей рік роботи до Бюро за правовою допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи і отримало таку допомогу 1434 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники Місцевих центрів.
Працівниками системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області було забезпечено роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів.

Працівниками Місцевих центрів 158 особам надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції. З моменту роботи Бюро працівники місцевих центрів провели 552 правопросвітницьких заходів.

Її слова доповнила заступник Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська. Вона проаналізувала роботу кожного Місцевого центру в розрізі Бюро правової допомоги. Олеся Пирковська наголосила на пріоритетах роботи на наступний рік, а також вона підкреслила, що потрібно посилювати здійснення представницьких функцій, правопросвітницької роботи та прокрашувати інформаційну кампанію про систему безоплатної правової допомоги.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини