Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 серпня, 10:17:39

Шахраї удавали, що продають трактор, а насправді отримали передплату та зникли

13.09.2017   08:04Агенцiя

11 вересня, попри забобонність Головосіку, шахраї наважилися «попрацювати» та надурили мешканців Новгород-Сіверського і Коропського районів. Ошукані громадяни, зрозумівши, що їх гроші тепер у кишенях злодіїв, звернулися по допомогу до поліцейських.

До Новгород-Сіверської районної поліції звернувся 63-річний чоловік, який планував купівлю трактора, але потрапив на псевдопродавців. Знайшовши на сайті об’яв помірну ціну, чоловік домовився із продавцем про передплату. Коли гроші капнули на рахунок продавця, він перестав виходити на зв’язок. Зрозумівши, що близько 18,5 тисяч гривень опинилися у кишені шахраїв, чоловік пішов шукати розради у правоохоронців.

Поліція вкотре нагадує громадянам, що всі подібні покупки бажано здійснювати виключно післяплатою – це убереже ваші гроші і нерви.

Тим часом у Коропському районі спрацювала інша схема – шахраї подзвонили 53-річній жінці та повідомили, що її банківська картка начебто заблокована. Жінка повірила та продиктувала удаваному банкіру секретні дані, що зазначені на банківській картці. Отримавши ці дані, шахраї вмить зняли з рахунку понад 6 тисяч гривень.

Якщо Вам подзвонив невідомий та просить продиктувати дані картки — це шахраї! Справжні працівники банку володіють усією необхідною інформацією про клієнтів.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини