Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 00:42:41

Рятувальники провели профілактичний рейд та роз'яснювальні заходи серед громадян приватного житлового сектору

13.09.2017   07:59

12 вересня співробітники Управління ДСНС України у Чернігівській області спільно з фахівцями Варвинського районного підрозділу провели профілактичний рейд та роз'яснювальну роботу серед мешканців житлового сектору села Світличне Варвинського району.

Під час профілактичного заходу рятувальники розповіли господарям помешкань про факти пожеж, що мали місце на Чернігівщині, їх основні причини та наслідки, довели правила безпечної поведінки у побуті.

Крім того, надзвичайники наголошували громадянам про недопустимість спалювання сміття і залишків сухої рослинності та застерігали проявляти обережність у поводженні з вогнем під час перебування на відкритих територіях та лісових масивах.

Для більш детального ознайомлення із заходами безпеки, рятувальники вручили профілактичні пам'ятки й листівки, а батькам наголосили про небезпеку дитячого травматизму внаслідок залишення малечі без відповідного нагляду.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини