Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:30:47

Вищий спеціалізований суд зобов’язав розглянути апеляційну скаргу прокурора про стягнення збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев

12.09.2017   14:58

Органами прокуратури області вживаються заходи представницького характеру щодо поновлення та захисту інтересів територіальних громад у сфері лісокористування.

Так, за результатами опрацювання інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою встановлено, що Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області виявлено факт незаконної вирубки фізичною особою 50 дерев у рекреаційній зоні прибережної захисної смуги об’єкта водного фонду, розташованого у Прилуцькому районі.

З метою відшкодування збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев, органом контролю ініційовано їх стягнення у судовому порядку.

Водночас, місцевим судом у задоволенні позову інспекції відмовлено, апеляційну скаргу цього ж органу не прийнято до провадження через пропуск процесуальних строків.

Реагуючи на порушення інтересів держави, прокуратурою області здійснено вступ у розгляд вказаної справи, шляхом внесення апеляційної скарги, у прийнятті якої судом відмовлено.

Послідовно відстоюючи власну правову позицію, прокурор оскаржив  ухвалене рішення до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ, який 06.09.2017 задовольнив вимоги прокуратури, направивши справу до апеляційної інстанції для розгляду та надання оцінки законності рішення суду першої інстанції про відмову в стягненні збитків, заподіяних незаконною порубкою дерев.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини