Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 22:34:04

У поточному році задоволено позовів прокурорів на суму понад 126 млн. грн.

12.09.2017   07:53Агенцiя

Органами прокуратури Чернігівської області протягом поточного року пред’явлено до судів майже півтисячі позовів, з яких вже розглянуто та задоволено на суму 126 млн. грн., виконано судових рішень, з урахуванням позовних заяв минулих років, на 127 млн. грн.

Найбільше у сфері земельних правовідносин – 80 млн. грн. та державної і комунальної власності – 32,4 млн. грн.

Ефективності реального поновлення прав та інтересів держави на стадії виконання судових рішень сприяє активне використання органами прокуратури області повноважень, визначених законодавством, у т.ч. і на оскарження дій чи бездіяльності державних виконавців.

Так, у поточному році задоволено 40 скарг прокурорів на рішення, дії чи бездіяльність посадових осіб органів державної виконавчої служби (за аналогічний період 2016 року – 21).

Крім того, поточного року задоволено 3 скарги з цих питань, що подавалися безпосередньо до судів, зокрема, й інших регіонів.

Так, господарським судом Сумської області задоволено скаргу прокуратури області та визнано неправомірними дії державного виконавця Конотопського міськрайонного відділу державної виконавчої служби щодо повернення виконавчого документа.

Подальша робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини