Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 07:42:56

У поточному році задоволено позовів прокурорів на суму понад 126 млн. грн.

12.09.2017   07:53Агенцiя

Органами прокуратури Чернігівської області протягом поточного року пред’явлено до судів майже півтисячі позовів, з яких вже розглянуто та задоволено на суму 126 млн. грн., виконано судових рішень, з урахуванням позовних заяв минулих років, на 127 млн. грн.

Найбільше у сфері земельних правовідносин – 80 млн. грн. та державної і комунальної власності – 32,4 млн. грн.

Ефективності реального поновлення прав та інтересів держави на стадії виконання судових рішень сприяє активне використання органами прокуратури області повноважень, визначених законодавством, у т.ч. і на оскарження дій чи бездіяльності державних виконавців.

Так, у поточному році задоволено 40 скарг прокурорів на рішення, дії чи бездіяльність посадових осіб органів державної виконавчої служби (за аналогічний період 2016 року – 21).

Крім того, поточного року задоволено 3 скарги з цих питань, що подавалися безпосередньо до судів, зокрема, й інших регіонів.

Так, господарським судом Сумської області задоволено скаргу прокуратури області та визнано неправомірними дії державного виконавця Конотопського міськрайонного відділу державної виконавчої служби щодо повернення виконавчого документа.

Подальша робота з цих питань триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

24 лютого - Масляна

24 лютого - Масляна 07:42

Масляна походить від старовинного язичницького свята проводів зими, що зберігалося після прийняття християнства.

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.