Нагородили переможців регіонального конкурсу "Підприємець року-2017"
8 вересня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук разом із головою обласної держадміністрації Валерієм Кулічем та Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком взяв участь в урочистій церемонії нагородження кращих підприємців Сіверського краю, що стали переможцями конкурсу, який вже не перший рік організовує Чернігівська Регіональна торгово-промислова палата.
Відкрив урочистості президент Чернігівської РТПП Костянтин Іванов, який щиро подякував бізнеспартнерам за допомогу в організації престижного для місцевого підприємництва конкурсу.
Представників бізнесу відзначили у семи номінаціях.
Зокрема, за нижченаведеним списком номінацій у переможці вийшли:
1.«За високий внесок в інвестиційну діяльність»: ТОВ «СІДКО УКРАЇНА», ТОВ «ПЕТ Технолоджис Україна» та ТОВ ім. Шевченка;
2.«За високі показники в розвитку виробництва»:
ПрАТ «Куликівське молоко», ТОВ «ТАН» та ДП «ТК Стиль 2013» ПрАТ «ТК Стиль»;
3.За високий прогрес в експорті продукції»:ТОВ «ПЕТ Технолоджис Україна», ТОВ «СІДКО УКРАЇНА» та ПрАТ «Куликівське молоко»;
4.За високі здобутки в розвитку послуг»: Студія дитячого розвитку та англійської мови «РозУмка», Весільний салон Slanovskiy Весільна агенція Eli's brides і ТОВ «Партнерська Бізнес Група Чернігів»;
5.«За високі досягнення в розвитку малого та середнього бізнесу»: ТМ «Актуаль», ФОП Вулверсон Галина Олександрівна GW Produktions та ПрАТ «Чернігів-АВТО»;
6.«За успішний старт підприємницької діяльності»:ФОП Шило Марина Вікторівна ТМ «Тьотя Мотя», ФОП Сластьонкін Геннадій Вікторович «Садівничий центр MARSiK і ТОВ «Міраві»;
7.«За високі здобутки в підприємництві, що очолюється жінками»: ПП «СТВ»,ТОВ «ПК Техресурс» та ПП «АРДІ КА».
Вітаючи переможців, організаторів та учасників урочистостей, Валентин Мельничук, зокрема зазначив, що йому, як підприємцю із солідним стажем, надзвичайно приємно щиро вітати представників успішної бізнесової спільноти Чернігівщини – цьогорічних лауреатів і переможців регіонального конкурсу «Підприємець року».
На його переконання, до цієї спільноти належать ініціативні, рішучі ділові люди, які без зайвих перебільшень є рушійною силою, розвитку, прогресу і процвітання нашого рідного краю і держави загалом.
Промовець також зазначив, що обласна рада постійно працює в напрямку підтримки діяльності підприємництва на Чернігівщині, розробляючи та приймаючи відповідні профільні рішення та галузеві програми. Виступаючий висловив впевнення, що об'єднавши зусилля, працюючи разом над виваженими, економічно доцільними рішеннями та ініціативами, представники влади і бізнесу, прийдуть до спільної мети – вільної і заможної процвітаючої України, в якій завжди пануватиме сприятливий бізнес-клімат, будуть відсутні будь-які бар'єри для успішного розвитку підприємств...
Валентин Мельничук побажав підприємцям надійних бізнес партнерів, чесних конкурентів, процвітання і стабільності, збільшення обсягів виробництва, невичерпної ділової енергії, а також вручив нагороди переможцям регіонального конкурсу
«Підприємець року-2017» в номінації «За високі показники в розвитку виробництва».
Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.