Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 05 червня 2012 року
МНС
Протягом чергової доби в оперативно-рятувальних підрозділах області чергувало
Надзвичайні ситуації та події
04 червня 2012 року близько 18 год. 00 хв. в результаті сильного шквального вітру, який пройшов територією Козелецького та Прилуцького районів сталося масове руйнування та пошкодження будівельних конструкцій будинків та споруд житлового сектору і об'єктів сільських та селищних рад.
Так, за інформацією, руйнування сталося в 9 населених пунктах області з них: 6 населених пунктів Козелецького району та 3 населених пункти Прилуцького району. За попередніми даними внаслідок негоди пошкоджено близько 139 будинків і споруд приватного сектору, 3 заклади освіти, 2 торгівельні заклади, 2 сільські ради, релігійна споруда, пошта, будинок культури, амбулаторія та дільниця ветеринарної медицини, 5 одиниць автомобільної техніки. Повалено дерева на території сільських рад та перекрито рух транспорту на автомобільних дорогах державного і місцевого значення. Загальна кількість будинків і споруд, що зазнали різного ступеню пошкодження складає близько 151 одиниця. Остаточні масштаби наслідків негоди постійно уточнюються.
Пожежі
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
Пожежа в житловому секторі Корюківський р-н, с. Тютюниця, вул. Б.Хмельницького, 82 Об 11 год. 40 хв. в господарстві гр. Бондаренка Ю.М., 1961 р.н., сталася пожежа житлового будинку (5х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено перекриття. Причина встановлюється. Збиток - 15 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.
Повенева обстановка:
На території Чернігівської області залишається перелитою повеневими водами р. Дніпро вул. Новікова в смт Радуль, Ріпкинського району (глибина до 0,4 м). Внаслідок чого, порушено транспортне сполучення з вулицями Дніпровська, Новікова, провулками Новікова, Паромний, Кірова, Гоголя (33 господарства, 65 осіб, з них 4 шкільного віку). Сполучення забезпечується човнами та автомобілями підвищеної прохідності. Об'єкти життєзабезпечення у населеному пункті працюють в сталому режимі. Підтоплених житлових будинків та споруд немає.
Інші повідомлення:
01 червня 2012 року встановлено наплавний міст через р. Десна автодороги м. Новгород-Сіверський-с. Бирине, Н-Сіверського району. Відновлено лише пішохідне сполучення з с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Автомобільне сполучення буде відновлено після зниження рівня води.
Станом на 06 год. 00 хв. 05.06.2012 року електропостачання в Прилуцькому районі відновлено в повному обсязі, без електропостачання залишається 56 населених пунктів Козелецького району ( 2 підстанції 110 кВ, 9 підстанцій 35 кВ та 31 лінія 10 кВ). Без телефонного зв'язку залишається 48 населених пунктів Козелецького, 3 населені пункти Прилуцького, 4 населені пункти Срібнянського та 2 населені пункти Бобровицького районів.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.