Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 12:47:57

З 9 вересня буде змінено схему руху тролейбусу № 5

08.09.2017   13:49

Враховуючи численні звернення мешканців міста, зокрема району Подусівки, з 9 вересня (субота) вносяться зміни до тролейбусного маршруту № 5 «Подусівка – готель Україна» наступним чином: Подусівка – вул. Любецька – пр. Миру – пр. Перемоги – Вокзал в прямому та зворотньому напрямку.

Тобто маршрут подовжено до Вокзалу з одночасною зміною шляху проходження.

У зв’язку з цим спроститься процес пересадки на тролейбусний маршрут № 4 «ЗАЗ - Хімволокно» (зупинка «Інститут Геології»), скоротиться шлях до центральної частини міста та ринку, а також з’явиться можливість у мешканців району Подусівка дістатись до Залізничного та Автобусного вокзалів.

Зміни маршруту не позначаться на інтервалі руху, оскільки буде додано 1 тролейбус.

 



 
За інф. Управління транспорту та зв'язку міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини

На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23

Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22

Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.

11 червня: цей день в Україні і світі

11 червня: цей день в Україні і світі 08:20

День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48

Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.