Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 03:36:11

Ризик – справа благородна

08.09.2017   11:16

Державна служба зайнятості сприяє безробітним у започаткуванні власної справи, надаючи їм шанс розпочати нову сторінку в житті, самореалізуватися та стати успішними.

руки

руки

Бажаючим відкрити власну справу надається організаційна, правова та фінансова підтримка, допомога у виборі бізнес-ідеї та складанні бізнес-плану, організовується навчання з основ підприємницької діяльності. Завдяки цьому чимало шукачів роботи стали успішними підприємцями.

Серед них колишня безробітна Оксана Прудяк з Варви. Свого часу жінці довелося «скуштувати» безробіття, проте вона не змирилася зі скрутним становищем, а стала наполегливо та активно шукати вихід. За порадою фахівців Варвинського районного центру зайнятості Оксана вирішила спробувати себе у бізнесі. Стартом на шляху до власної справи стали семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, потім було навчання на курсах цільового призначення «Основи малого підприємництва» та успішний захист бізнес-плану «Роздрібна торгівля».

Підприємниця згадує, що коштів на започаткування та розвиток власної справи було малувато, проте це не зупинило її. Велике бажання досягти мети і наполеглива праця стали головною рушійною силою в житті відчайдушної жінки. Олена навела лад в орендованому приміщенні, закупила товар і почала працювати. Відтоді минуло вже 12 років.

Бажаючим відкрити бізнес підприємниця радить добре оцінити всі плюси і мінуси обраного виду діяльності, зважити на конкуренцію, бути наполегливими та цілеспрямованими, любити свою роботу, не зупинятися на досягнутому та вірити в успіх. А щодо щастя, то щасливою є та людина, яка займається улюбленою справою, живе в гармонії з собою і оточуючими завдяки правильно розставленим пріоритетам. Наразі Оксана Іванівна почувається щасливою. Вона ризикнула, і ризик виправдав себе. Тому фахівці служби зайнятості бажають всім підприємцям витримки, оптимізму, невичерпної наснаги, оригінальних ідей та креативних рішень.


Варвинський РЦЗ

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).