Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 07:56:44

На Чернігівщині завершено операцію "Візит"

05.06.2012   08:20

На виконання доручення МВС України в області проходила операція "Візит", яка включала в себе профілактичні заходи, пов'язані з відвідуванням помешкань громадян, основними завданнями яких було активізувати роботу дільничних інспекторів міліції, налагодження взаємодії з населенням, досягнення максимальної їх обізнаності щодо стану оперативної обстановки на території, яку вони обслуговують, забезпечення виконання вимоги Міністра до служби дільничних інспекторів щодо зміни стилю роботи у соціальний бік, дотримання принципу "Людина - понад усе! Міліція - сервісна служба!"

За час проведення заходів в ході операції "Візит" дільничні інспектори міліції обійшли близько 400 тисяч помешкань громадян, в тому числі 170 тисяч в сільській місцевості. Від громадян отримано понад 300 інформацій про злочини і події. Після їх ретельної перевірки завдяки небайдужості й активній громадянській позиції громадян оперативним службам вдалося розкрито 72 злочини.

Наприклад, в ході проведення профілактичних заходів, пов'язаних з відвідуванням помешкань громадян з метою виявлення та розкриття латентних злочинів, жителі Кучинівки Щорського району розповіли дільничному інспектору, що раніше судимі односельці 1989 та 1993 року народження із застосуванням сили заволоділи грошима самотньої 90-річної пенсіонерки.

 Під час особистої зустрічі дільничного з потерпілою інформація підтвердилася, заявниця докладно розповіла, що двоє місцевих нероб, погрожуючи ножем, вимагали у старенької гроші на випивку. Отримавши 30 гривень та нехитру закуску, непрохані гості пішли пиячити, при цьому пригрозили аби жінка не сміла звертатися до міліції, "бо гірше буде".

За даним фактом проти негідників порушено кримінальну справу за статтею 187 ч.3 Кримінального кодексу України - "розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше  приміщення чи сховище". У молодиків є реальна перспектива провести найближчі 7-12 років у в'язниці.

Безпосередньо дільничні інспектори міліції розкрили 123 злочини. Виявлено та задокументовано 27 порушень законодавства про правовий статус іноземців, додатково поставлено на облік 9 помешкань, що здаються в найм іноземним громадянам. До органів податкової адміністрації направлено 4 інформації стосовно громадян, які здають у найм квартири іноземцям без відповідного оформлення.

В результаті обходу помешкань громадян затримано 2 особи, які знаходилися в розшуку. Так, дільничними інспекторами міліції Новозаводського відділу міліції Чернігівського міського відділу УМВС в Чернігові був затриманий 27-річний житель Львова, який перебував у державному розшуку за скоєння злочину, передбаченого ст. 185 ч. 1 Кримінального кодексу України, санкція - підписка про невиїзд. Останній затриманий та переданий конвою Сихивського РВВС м. Львова.

І хоча операція вже закінчилася, дільничні інспектори міліції продовжують відвідувати помешкання громадян з метою виявлення та розкриття латентних злочинів.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.