Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 03:28:08

Стан додержання прав вихованців, які відбувають покарання у колонії - на контролі органів прокуратури Чернігівщини

08.09.2017   07:54

Реалізуючи надані повноваження, першим заступником прокурора області Балєвим Ю.О. 06.09.2017 здійснено особистий прийом засуджених, які відбувають покарання в Державній установі «Прилуцька виховна колонія».

На прийом звернулися вихованці переважно з питаннями, пов’язаними із оскарженням вироку суду, про звільнення за амністією, можливість проходження служби у Збройних силах України та виїзду за кордон після звільнення з установи та інших.

Першим заступником прокурора області кожному заявнику надано вичерпну відповідь з роз’ясненням оновленого кримінально-виконавчого законодавства.

Стан додержання прав засуджених є предметом особливої уваги органів прокуратури. Перевірки дотримання їх прав здійснюються прокуратурою постійно, у тому числі із залученням фахівців Управління охорони здоров’я, Держпраці, Держпродспоживслужби та інших спеціалістів.

У поточномуроці на усунення виявлених порушень законодавства про охорону здоров’я та при здійсненні соціально-виховної роботи із засудженими внесено 6 документів реагування. За результатами їх розгляду поновлено права  15 вихованців, 8 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).