Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 17:52:11

Піротехніки ДСНС знешкодили два артилерійські снаряди та ручну гранату Ф-1

08.09.2017   07:49Агенцiя

6 вересня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Чернігівській області о 16:30 знищено 2 артилерійські снаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни, які того ж дня об 11:00 були виявлені на полі біля с. Фастовці Бахмацького району пастухом під час випасу худоби.

6 вересня о 12:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області від співробітників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що до Чернігівського військово-історичного музею мешканець с. Шибиринівки Чернігівського району приніс металевий предмет, схожий за ознаками на ручну гранату. Як зазначив чоловік, на небезпечну знахідку він натрапив під час перебирання картоплі на власному подвір'ї.

7 вересня співробітники вибухотехнічного відділу ГУ НП в Чернігівській області, які здійснювали охорону ручної гранати Ф-1 часів Другої світової війни, передали її фахівцям групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС України у Чернігівській області для подальшого знищення.

Вибухонебезпечний предмет надзвичайники вивезли у спеціально відведене місце за межами Чернігова та о 10:30 знищили у встановленому порядку.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини