Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:18:29

На одну патронатну сім’ю більше

07.09.2017   15:16

Сім’я Віктора Роговського з Варвинського району стала першою в Чернігівській області сім’єю патронатного вихователя.

Послуга сімейного патронат – це комплексна соціальна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин або на період прийняття рішення про набуття статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування та визначення форм її влаштування.

Щоб стати патронатними вихователями, Віктор та Світлана Роговські пройшли навчання в м. Києві за відповідною програмою.

А 22-23 серпня у смт. Варва відбулися тренінгові заняття міждисциплінарної команди з підтримки патронату у громаді. До складу такої команди входять спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, закладів освіти, охорони здоров’я, управлінь праці і соціального захисту населення, ювенальної поліції. Така команда створюється для підтримки сім’ї патронатного вихователя , а її головним завданнями є узгодження дій щодо забезпечення найкращих інтересів дитини та подолання складних життєвих обставин, в які потрапила дитина та її сім’я.

Наразі, до новоствореної патронатної сім’ї влаштовано дитину. Така форма сімейного догляду та виховання є кращою альтернативою перебуванню дитини в інтернатному закладі.

На сьогодні по Україні створено 12 сімей патронатних вихователів, в них виховувалось понад 100 дітей, з них: 32 дитини було повернуто до біологічних сімей, 32 усиновлено громадянами України, 10 влаштовано під опіку, 18 - в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Проект «Сімейний патронат» здійснює МБО «Партнертсво «Кожній дитині» спільно із Міністерством соціальної політики України.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.