Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 13:31:08

Фінансування витрат відбувається безперебійно

07.09.2017   14:43Агенцiя

З 1 серпня розпочало свою роботу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб Чернігівщини та якими в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно та згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками до відділень управління виконавчої дирекції.
За серпень страхувальниками подано 2 229 заяв-розрахунків на загальну суму 14 млн. 646 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності -  9 млн. 151 тис. грн., по вагітності та пологах - 5 млн. 405 тис. грн. та на поховання - 90 тис. грн.

Профінансовано заяв на загальну суму 14 млн. 081 тис. грн., решта - на початку вересня.

Водночас, були профінансовані щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей на суму 0,8 млн. грн. та страхові витрати на медичну то соціальну допомогу, зокрема, витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію, допомога в зв'язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, на суму 0,26 млн. грн. 
   
Варто зазначити, що крім забезпечення в повній мірі матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг, проводяться заходи з профілактики нещасних випадків, здійснюються перевірки обгрунтованості видачі і продовження листків непрацездатності, відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

                       

Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.

Літній відпочинок – не привід смітити на природі

Літній відпочинок – не привід смітити на природі 11:55

Літня пора – час для відпочинку. Тому саме в цей період люди прагнуть виїхати по далі з міста, від жаркої задухи і відпочити десь на лоні природи.