Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 12:56:01

Фінансування витрат відбувається безперебійно

07.09.2017   14:43Агенцiя

З 1 серпня розпочало свою роботу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його 8 відділень, які обслуговують страхувальників та застрахованих осіб Чернігівщини та якими в повній мірі забезпечується реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Фінансування витрат, пов'язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг відбувається безперебійно та згідно заяв - розрахунків поданих страхувальниками до відділень управління виконавчої дирекції.
За серпень страхувальниками подано 2 229 заяв-розрахунків на загальну суму 14 млн. 646 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності -  9 млн. 151 тис. грн., по вагітності та пологах - 5 млн. 405 тис. грн. та на поховання - 90 тис. грн.

Профінансовано заяв на загальну суму 14 млн. 081 тис. грн., решта - на початку вересня.

Водночас, були профінансовані щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей на суму 0,8 млн. грн. та страхові витрати на медичну то соціальну допомогу, зокрема, витрати на лікування потерпілих на виробництві та їх медичну реабілітацію, допомога в зв'язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності, на суму 0,26 млн. грн. 
   
Варто зазначити, що крім забезпечення в повній мірі матеріального забезпечення, страхових виплат і соціальних послуг, проводяться заходи з профілактики нещасних випадків, здійснюються перевірки обгрунтованості видачі і продовження листків непрацездатності, відбувається контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

                       

Прес-служба управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини