Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:57:18

Нова тактика наступу двійками і "каруселі". ВІДЕО

07.09.2017   11:03Агенцiя

Кращі танкові підрозділи Збройних сил – змагаються на полігоні у Чернігівській області. Цьогоріч свої команди представили Сухопутні сили, десантні війська та морська піхота.

На вихідні позиції мчать десантники. На своїх Т-80 демонструють, як вміють атакувати. Нова тактика, яку відпрацювали спочатку на східних рубежах. У взводі не три, а чотири машини. Дві рухаються, дві – прикривають.

"Ідея ця була взята абсолютно із зони АТО. У складі пари машин з чотирьох танків у взводі. Це нововведення і відмінність від інших років. Один танк прикриває інший", – звітує начальник головного управління підготовки ЗСУ Олексій Таран.

Змагаються три кращих танкових взводи Збройних сил. Від десантних військ, морської піхоти та сухопутних сил. Тим часом до старту готуються екіпажі 14-ї механізованої бригади. Вони були переможцями цих змагань торік і позаторік. А влітку цього року їздили на міжнародні танкові змагання до Німеччини.

Про АТО командир танка Роман Киричук згадує: "Обстріл артилерії – попали в танк. І все... Танк згорів". Він разом із водієм та стрільцем – встигли вибратися з нього. Це було 2014-го року, коли бригада боронила Мар'їнку та Красногорівку. Величезний досвід, здобутий у зоні АТО допомагає тепер перемагати, каже Роман Киричук. Екіпаж його Т-64 на початку літа змагався з "Леопардами" та "Абрамсами" у Німеччині. Українська команда виступала там вперше і посіла п'яте місце.

Змагання ж серед українських танкових підрозділів триватимуть до кінця тижня. Наступ, оборона, танкова "карусель", евакуація пораненого та ремонт машини в умовах бою. Команда, яка зробить усе це найвправніше – отримає 100 тис. грн. За друге місце даватимуть 60 тис., а за третє – 40 тис.




Максим Волобоєв, Олексій Іванченков, "5 канал"
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини