Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:53:28

Триває підготовка об’єктів життєзабезпечення Чернігівщини до осінньо-зимового періоду

07.09.2017   09:48

Стан готовності області до зими розглянули на кущовій нараді обласного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2017/18 року 5 вересня в Ічні.

У заході взяли участь очільники обласних підрозділів та служб, голови, заступники голів райдержадміністрацій, представники міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад та керівники підприємств житлово-комунального господарства Бахмацького, Варвинського, Ічнянського, Прилуцького, Срібнянського, Талалаївського районів та міста Прилуки.

Серед розглянутих питань – готовність підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, а також стан розрахунків за спожиті енергоносії.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Володимир Кривенко, на сьогодні 83 % об’єктів життєзабезпечення області готові до наступного опалювального сезону.

У сфері теплового господарства з 949 котелень вже підготовлено 788, а також 469 кілометрів тепломереж з понад 559 запланованих.

Рівень готовності водопровідно-каналізаційного господарства – 82 % від намічених обсягів. Зокрема, підготовлено 22 водопровідні та 77 каналізаційних насосних станцій, 59 очисних споруд, 543 артезіанські свердловини. Проведено заміну майже 8 кілометрів водопровідних та більше кілометра каналізаційних мереж.

Комплексно підготовлено до осінньо-зимового періоду 4601 житловий будинок (84 %).

Загальноосвітні навчальні заклади Чернігівщини готові повністю, об’єкти соціальної сфери на 99 %, заклади охорони здоров’я на 83 %.

Заходи з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду виконані на 80 %, що відповідає запланованому графіку робіт. На сьогодні є необхідний запас матеріалів та обладнання для оперативної ліквідації аварійних ситуацій.

Для обслуговування доріг у зимовий період комунальними підприємствами створені запаси посипкового матеріалу і реагентів – більше 37 тисяч тонн (82 %) та підготовлено 179 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки (85 %).

Підсумовуючи результати наради, директор Департаменту ЖКГ та ПЕК ОДА наголосив на особистому контролі з боку керівників районів і територіальних громад підготовки до опалювального сезону, забезпечення стовідсоткових поточних розрахунків та погашення існуючої заборгованості за спожиті енергоносії до 1 жовтня.

У ході робочої поїздки Володимир Кривенко перевірив готовність об’єктів теплового і водопровідно-каналізаційного господарства у Прилуках та Ічні.

 

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.