Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 15:23:00

У Ніжинському місцевому центрі підбили підсумки роботи Бюро правової допомоги за рік та здійснили моніторинг бухгалтерської діяльності

07.09.2017   08:07Агенцiя

6 вересня до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги із робочим візитом завітали директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко та головний бухгалтер Катерина Кирієнко, де зустрілися із працівниками центру та бюро правової допомоги Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського, Варвинського, Ічнянського, Носівського, Срібнянського, Талалаївського районів.

Мета візиту: підбиття підсумків роботи бюро правової допомоги на Чернігівщині за 1-й рік роботи ; моніторинг діяльності відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Ніжинського МЦ; проведення внутрішнього навчання для працівників центру та бюро; вирішення поточних проблем: порядок надання якісної безоплатної правової допомоги, своєчасність подання та правильність оформлення звітів, підвищення рівня роботи з адвокатами, аналіз діяльності, вирішення фінансових проблем та зобов’язань.

Під час вступного слова Ірина Протченко зазначила: «З 1 вересня 2016 року на Чернігівщині розпочали роботу 19 бюро правової допомоги. За рік роботи до спеціалістів бюро за допомогою звернулося 13 275 осіб, з них правових консультацій отримало 11 786 осіб, а письмову заяву про надання безоплатної вторинної правової допомоги написало 1483 особи. Адвокати захищали у суді інтереси 1375 осіб, а інтереси 71 особи захищали штатні працівники Місцевих центрів. Працівники системи безоплатної правової допомоги у Чернігівській області забезпечили роботу 396 виїзних мобільних пунктів та 96 дистанційних пунктів».
Окрім того, директор Регіонального центру акцентувала увагу присутніх на підвищенні рівня якості обслуговування клієнтів, надання БВПД та проведення регулярного моніторингу діяльності місцевого центру та бюро .

Володимир Бригинець, директор Ніжинського МЦ з надання БВПД, звернув увагу на результативних показниках діяльності кожного бюро та зауважив, що моніторинг діяльності роботи центру і бюро , оцінювання якості надання БПД, обмін досвідом, проведення спільних внутрішніх навчань , дозволить покращити рівень професіоналізму працівників та забезпечить виконання стандартів якості надання правових послуг .

В рамках зустрічі також були обговорені питання: робота з клієнтами та якість надання правових послуг; відповідальність за своєчасне подання, достовірність, точність і повнота показників звітності; ведення документації; інтерв’ювання клієнтів щодо рівня задоволеності якістю отриманих послуг; збільшення кількості справ представництва інтересів осіб у судах представниками центру; робота з адвокатами та перевірка актів надання послуг, вирішення фінансових проблем та зобов’язань. Таким чином, оцінка результативності праці, обговорення проблем призводить до покращення результатів праці та усунення недоліків в роботі у майбутньому.

За отриманням консультації та захистом своїх прав звертайтеся до Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Ніжин, вул. Богуна, 8 (3-й поверх) або за телефоном (04631) 2-40-05) та його структурних підрозділів (бюро правової допомоги), а також за номером цілодобової телефонної лінії – 0 800 213 103.

Останні новини Чернігівщини

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи”

Духовий оркестр філармонійного центру - у “XVIII Європараді духових оркестрів у Центрі Європи” 14:09

Вірус COVID-19 вніс суттєві корективи у повсякденний спосіб життя як окремих людей, так і цілих колективів. Не став виключенням і Духовий оркестр Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Анатолій Ткачук).

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.