Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:14:27

До бюджету міста Мена надійшли кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

07.09.2017   07:51

Реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою області установлено факт несплати одним із забудовників м. Мена коштів пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Як з’ясовано, у 2016 році між Менською міською радою та приватною структурою укладено договір про пайову участь, згідно із яким підприємство зобов`язувалось взяти участь у розвитку інфраструктури населеного пункту шляхом перерахування 50 тис. грн. на рахунок цільового фонду міськради. Проте, визначені угодою зобов’язання товариство не виконало.    

Зважаючи на виявлені порушення законодавства та захищаючи інтереси держави, прокуратурою області ініційовано стягнення зазначених коштів в судовому порядку. Водночас  намагаючись уникнути  виконання вимог закону  під час розгляду справи у суді відповідач вимагав визнати укладений договір недійсним.

Однак, завдяки послідовній позиції прокуратури судами першої та апеляційної інстанцій позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі.

Наразі за реально виконаним судовим рішенням до місцевого бюджету надійли кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.