Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 09:55:45

Триває реконструкція гідротехнічної споруди на Стрижні

06.09.2017   17:24

На р. Стрижень у Чернігові зараз проводяться роботи в рамках реконструкції гідротехнічної споруди по вул. Героїв Чорнобиля.

Зокрема, вже влаштовано тимчасову дамбу та проведене водопониження в котловані (спуск води в відгородженій ділянці), очищено від сміття та мулу бетонні конструкції берегоукріплення та дамби, розпочато демонтаж металевих конструкцій службового майданчику.

Підготовчі роботи з реконструкції споруди розпочалися 10 липня. Існуюча гідроспоруда не працювала та на давала змоги маневрувати затворами при спорожненні водойми та здійсненні санітарних скидів води.

Реконструкція гідроспоруди дозволить забезпечити регуляцію рівня води на цій ділянці річки Стрижень, яка потрібна для протипаводкових заходів та загалом дозволить поліпшити її санітарний стан.

Проектом визначені такі роботи:
1. Влаштування тимчасової перемички та тимчасової дороги на період реконструкції.
2. Реконструкція шахтного водоскиду.
3. Влаштування службового майданчику.
4. Монтаж затворів, підйомників та сміттєзатримуючих решіток.
5. Улаштування службового та пішохідного містків.

Загальна кошторисна вартість проекту становить – 9,7 млн грн. Виконавцем робіт, за підсумками проведеного тендеру, визначено компанію «БК «Укртрансбуд»».

Для комплексного вирішення питання поліпшення стану р. Стрижень Інститутом гідробіології НАН України проводиться розробка рекомендацій щодо режиму експлуатації річки. Відповідне замовлення зроблене управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради.


За інформацією Управління житлово-комунального господарства міської ради

Останні новини Чернігівщини

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

Групі осіб із Чернігівщини інкримінується опір працівникам поліції

Групі осіб із Чернігівщини інкримінується опір працівникам поліції 09:27

У Чернігові патрульні зупинили водія мотоцикла з ознаками наркотичного сп’яніння. На «допомогу» зловмиснику приїхали його спільники, які почали перешкоджати поліцейським та погрожувати зброєю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини