Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 23:25:47

Розпочав роботу Чорнобильський культурно-інформаційний центр Чернігівщини

06.09.2017   15:53Агенцiя

6 вересня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь в урочистому відкритті Чорнобильського культурно-інформаційного центру Чернігівської області, яке відбулося в обласному Палаці дітей та юнацтва.

Головними завданнями культурно-інформаційного закладу є: формування у населення області, насамперед дітей та молоді, основних понять з питань здорового способу життя, радіологічної екології та ядерної безпеки, виховання патріотичної свідомості та екологічної культури, створення музею Чорнобильської історії Чернігівщини.

В урочистостях взяли участь депутат обласної ради Дмитро Іванов, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін, депутати міської ради, учні шкіл міста.

Гості свята оглянули виставку малюнків дітей про аварію на ЧАЕС та роботи художника-ліквідатора Василя Мігріна.

Валентин Мельничук привітав присутніх з відкриттям Чорнобильського культурно-інформаційного центру. Він наголосив, що це важлива подія для жителів Чернігівщини, оскільки чорнобильці, як ніхто інший, заслуговують на шану і повагу суспільства. Адже подвиг, який вони здійснили у боротьбі з радіаційною загрозою, - неоцінимий для нинішніх і майбутніх поколінь України.

За словами керівника, обласна рада та депутати і надалі не залишатимуться осторонь чорнобильських проблем та допомагатимуть у їх вирішенні.

Валентин Мельничук побажав присутнім міцного здоров'я, удачі і натхнення в роботі, миру та чистого, без плям радіації, неба над Україною.

Голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Анатолій Лігун висловив вдячність керівникам обласної і міської влади за надання допомоги у створенні культурно-інформаційно центру. Голова громадської організації назвав основні напрямки роботи закладу – культурно-інформаційний, соціально-правовий, екологічний та радіоекологічний, історико-пошуковий, зокрема, в подальшому планується створення музею Чорнобиля, де можна буде отримати всю необхідну інформацію, що стосується ядерної катастрофи.

Присутні вшанували пам'ять загиблих та померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання.

Почесні гості, урочисто перерізаючи стрічку, відкрили Чорнобильський культурно-інформаційний центр Чернігівської області та ознайомилися з його роботою, зокрема оглянули представлені експозиції.

Цього ж дня відбувся круглий стіл на тему «Нові підходи у вирішенні питань соціального захисту інвалідів чорнобильців у сучасному житті».


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

 

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини