Кількість перевірок зменшилась, проте зросла їх якість
Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС в області. В управлінні аудиту зазначають, що у порівнянні з січнем-серпнем минулого року кількість перевірок зменшилася вдвічі.
Проте, за результатами контрольно-перевірочних заходів за вісім місяців поточного року донараховано грошових зобов’язань на суму близько 33 млн. гривень.
За цей період проведено 219 документальних перевірок, з яких 52 - планових та 167 – позапланових.
З донарахованих сум вже сплачено до Зведеного бюджету понад 24 млн. гривень. З цієї суми до місцевого бюджету надійшло 5,6 млн. гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.
26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20
День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression