Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 19:21:26

В результаті пожежі знищено легковий автомобіль

05.09.2017   12:39

4 вересня о 22:43 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу приватного гаражу на одному з приватних подвір'їв, що по вул. Змачинського у райцентрі Бобровиця.

Пожежу помітив господар та викликав рятувальників. На той момент в охопленій вогнем будівлі знаходився автомобіль "Volkswagen Passat".

За викликом на місце події оперативно прибуло два відділення вогнеборців 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини у складі 7 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки.

Надзвичайники пожежу о 23:00 локалізували, а о 23:35 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження вогню на розташовані поруч житловий будинок та споруди господарчого призначення. Внаслідок пожежі вогнем частково знищено покрівлю, перекриття споруди, а також транспортний засіб господаря.

Ймовірно, причиною виникнення загоряння послужило коротке замикання електромережі транспортного засобу.

 
УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення, 2 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 1 особа постраждала.

Громадські консультації в Чернігові: шлях до створення Хабу на базі КНП «Ветеранський простір» 10:37

30 червня у Чернігові відбулася громадська консультація щодо облаштування Хабу на базі комунального некомерційного підприємства «Ветеранський простір» Чернігівської міської ради.

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.