Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 02:59:21

Укрпошта подаватиме скаргу на чернігівського суддю Коверзнева до Вищої ради правосуддя

05.09.2017   11:37Агенцiя

ПАТ «Укрпошта» прийняла рішення подати скаргу до Вищої ради правосуддя стосовно дисциплінарного проступку судді Коверзнева В.О.

Колишній керівник Чернігівської філії Укрпошти Рутар Я.І., пропрацювавши в компанії менше 6 місяців, використовуючи як механізм Деснянський районний суд міста Чернігова, протягом трьох років здійснює стягнення коштів з держпідприємства, за підтримки судді зазначеного суду Коверзнева В.О.

Суддя Коверзнев В. О. приймає на користь Рутара Я.І. ряд парадоксальних рішень, наприклад: спочатку виносить  рішення про його поновлення на роботі, потім визнає недійсним даний наказ про поновлення на посаді. При цьому, Рутар Я.І. не з’являється на робочому місці, ухиляється від виконання своїх трудових обов’язків та подає позови про стягнення сум за час начебто вимушеного прогулу.

Під час розгляду судової справи суддя Коверзнев В.О. необґрунтовано відхилив подані заяви про виклик свідків, про залучення доказів ухилення Рутара Я.І. від виконання трудових обов’язків, безпідставно відмовив у відводі судді.

Неправомірним, на думку Укрпошти, також є втручання вищеназваного судді у господарську діяльність підприємства, зокрема, щодо необхідності внесення певних змін до штатного розпису та структури підприємства.

З огляду на викладене, Укрпошта звертатиметься до Вищої ради правосуддя  з метою надання правової оцінки діям Коверзнева В.О.


Прес-служба ПАТ "Укрпошта"

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.