Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 4 вересня до 8:00 5 вересня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- всмт Линовиця Прилуцького району по вул. Незалежності о 19 год. 15 хв. 3 вересня водій автомобіля «ВАЗ-2106» здійснив зіткнення з мотоциклом «ІЖ Юпітер-2». Внаслідок пригоди мотоцикліст отримав тілесні ушкодження;
- в м.Чернігові по вул. Героїв Чорнобиля о 18 год. 4 вересня водій автомобіля «Ford Kuga» при виїзді з другорядної дороги на головну не надав переваги в русі та здійснив зіткнення з автомобілем «Сhevrolet Aveo». Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «Сhevrolet Aveo» отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові по проспекту Миру біля будинку №190 о 18 год. 54 хв. 4 вересня водій мотоцикла «Geon GN150-11» здійснив наїзд на пішохода, який переходив проїжджу частину дороги в межах пішохідного переходу. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 5, з них 4 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на транспорті.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 4 вересня до 20 години 5 вересня очікується мінлива хмарність, вночі невеликий короткочасний дощ, місцями гроза, вдень без істотних опадів. Вітер південно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 11-16º тепла, вдень 16-21º тепла.
По Чернігову вночі невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Температура вночі 12-14º тепла, вдень 17-19º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.