Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:26:53

Зафіксоване критичне падіння тиску води в водопровідній системі Чернігова

31.08.2017   20:11Агенцiя

У четвер, 31 серпня о 18.25 через просідання напруги в електричних мережах міста відбулася зупинка насосного обладнання на водонасосній станції № 2 «Подусівка».

Подача води була призупинена на 17 хвилин. За цей час зафіксоване критичне падіння тиску води в водопровідній системі Чернігова, а саме на території Новозаводського району міста.

Після переключення насосного обладнання на інше джерело живлення, було відновлено роботу ВНС №2 «Подусівка» та нормалізовано тиск води в системі водозабезпечення міста.

Наразі спеціалісти КП «Чернігівводоканал» встановлюють причини знеструмлення насосів на ВНС № 2 «Подусівка». Ситуація з подачею води під контролем.

У зв’язку із знеструмленням ВНС № 2 «Подусівка», відключенням насосного обладнання та критичним падінням тиску води в водопровідній системі Чернігова можлива поява осаду у воді на значній території міста.

Адміністрація КП «Чернігівводоканал» приносить вибачення за тимчасові незручності та просить абонентів з розумінням поставитися до ситуації, яка виникла з незалежних від підприємства причин.

Більш детальна інформація щодо причин аварійної ситуації, яка виникла 31.08.2017 року на ВНС №2 «Подусівка» буде оприлюднена після проведення розслідування відповідними службами підприємства.


Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.