У Великобританії проходять 4-х денні урочистості з нагоди 60-річчя сходження на престол королеви Єлизавети II
Перший день Єлизавета II провела на скачках, які є її захопленням, в Епсомі, повідомляє “Reuters”.
У неділю 3 червня 2012 флотилія з 1000 човнів з усіх країн світу пройде 50 км. по Темзі на честь королеви та її чоловіка-консорт, принца Філіпа. На спеціально приготованому кораблі флотилію супроводжуватиме сама Єлизавета II та її чоловік. Човнова процесія стане найбільшою за останні 350 років.
У понеділок 4 червня в резиденції королеви в Букінгемському палаці пройде концерт популярної музики, на якому виступлять Пол Маккартні і Елтон Джон. Увечері того ж дня по всій Великобританії і країнах Співдружності запаляться понад 4200 сигнальних вогнів на честь королеви. Кульмінацією урочистостей стане проїзд королівського кортежу з каретою Єлизавети II по центру Лондона, меморіальна служба в Соборі св.Павла і парад ВВС Великобританії під вівторка, 5 червень 2012
Королева Єлизавета II зійшла на престол в червні 1952 р. За час знаходження на троні Єлизавета II поступається тільки королеві Вікторії. Остання царювала 63 роки і 7 місяців – з 1837 по 1901 рр.. Єлизавета II може обійти рекорд королеви Вікторії в 2015 році.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.