Майбутніх першокласників привітали у Головному управлінні ДФС в області
Вітати майбутніх першокласників з початком шкільного навчання стало вже доброю традицією у колективі Головного управління ДФС в області.
Сьогодні ще дошкільнята, а з першого вересня – вже школярі. Значущість цієї події у житті малечі та їх батьків складно переоцінити.
Це добре розуміють співробітники Головного управління, а тому влаштували для дітлахів справжнє свято. Голова профспілкової організації Василь Толочко розповів майбутнім першокласникам про те, де працюють їхні батьки, розпитав кожного про очікування від школи, підбадьорив добрим словом та побажав відмінних оцінок.
На згадку про приємну подію діти залишили у Головному управлінні власні малюнки, на яких зобразили свої мрії та сподівання, а також школу, свою родину, улюблених мультиплікаційних героїв.
Пригощали малечу різноманітними смаколиками, що викликало безліч позитивних емоцій. І, звичайно ж, кожен отримав подарунок до школи.
Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.
11 березня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.