Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:51:37

Прокуратура вимагає повернення у державну власність 10 га землі, переданої в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів

31.08.2017   07:43

Питання дотримання вимог законодавства органами державної влади та місцевого самоврядування при розпорядженні земельними ділянками державної форми власності перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

Так, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді прокуратурою встановлено, що в лютому поточного року рішенням сесії однієї із сільських рад на території Варвинського району товариству передано 10 га землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, про що між органом місцевого самоврядування та суб’єктом господарювання укладено відповідні угоди.

Водночас такі дії свідчать, що дійсний намір суб’єктів правовідносин спрямовувався на одержання земель державної власності в оренду поза передбаченої законодавством процедури земельних торгів.

Принципово реагуючи на виявлені порушення  прокурор звернувся до господарського суду області з вимогою скасувати розпорядчі рішення органу місцевого самоврядування та визнати договори оренди недійсними з одночасним скасуванням їх державної реєстрації

Розгляд справи в суді триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.