До Дня Незалежності України поліція Чернігівщини відзначила кращих працівників
В Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області відбулися урочистості з нагоди 26-го Дня народження незалежної Української Держави. У святкових зборах взяли участь члени колегії ГУНП, особовий склад поліції Чернігівщини, ветерани й гості.
Зі святом усіх присутніх привітав т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Євген Гончаров: «26 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну. Про це мріяли десятки поколінь і лише нам судилося отримати цей важливий шанс бути господарями на своїй землі. Сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями. Ми творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли пишатися нею, живучи в повній гармонії та достатку» - зазначив він у своєму виступі.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять 67 правоохоронців, які без вагань віддали найдорожче – своє життя за спокій і безпеку громадян.
Згадали добрим словом поліцейські й ветеранів органів внутрішніх справ, які не полишають своєю увагою життя великого поліцейського колективу, передаючи свої знання і досвід молодим правоохоронцям, виховуючи собі гідну зміну, а державі – достойних її захисників.
З нагоди свята та за особливі успіхи у виконанні своїх професійних обов’язків т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Євген Гончаров вручив найкращим поліцейським та ветеранам органів внутрішніх справ подяки МВС України та Чернігівської облдержадміністрації, а також почесні грамоти обласної ради.
До вітального слова долучився і голова Чернігівської обласної профспілки атестованих працівників Ігор Поплавський, який вручив поліцейським почесні знаки та медалі.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.