В Управлінні ДСНС України у Чернігівській області відбулись урочисті заходи з нагоди Державних свят
23 серпня з нагоди Дня Державного Прапору України, а також до Дня незалежності України в Чернігівському обласному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулись урочистості.
![](/uploads/18594-m.jpg)
Зранку на фасаді Служби порятунку "101" за участі особового складу апарату управління та аварійно-рятувальної частини відбулось урочисте підняття Державного прапору України та прапору ДСНС України.
- Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України. Хай над українським небом майорить жовто-блакитний стяг та наповнює серця волелюбного народу України патріотизмом і гордістю, - зазначив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Дмитро Бескостий.
У актовій залі під головуванням начальника УДСНС України у Чернігівській області полковника служби цивільного захисту Романа Гордового відбулись урочистості з нагоди Дня незалежності України. Головний рятувальник області зачитав привітання Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майора служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, а також від себе поздоровив особовий склад з нагоди Державного свята.
- Цей пам‘ятний день навічно увійшов в історію, як початок відліку нової доби українського народу. Нехай на шляху процвітання нашої держави поєднуються кращі традиції державотворення, природна гуманність і висока духовність, наполегливість і непереможне бажання нашого народу досягти успіхів в усіх сферах життя, долаючи будь-які перешкоди, - зазначив Роман Гордовий.
Кращим рятувальникам начальник Управління вручив почесні відзнаки. За сміливі та рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, сумлінне і бездоганне виконання службових обов'язків нагрудним знаком "Знак Пошани" нагороджено підполковника служби цивільного захисту Валентина Смолика, начальника 5-ої державної пожежно-рятувальної частини смт Козелець.
Десятеро співробітників оперативно-рятувальної служби Чернігівщині відзначені Почесними грамотами та подяками Державної служби України з надзвичайних ситуацій, обласної державної адміністрації та Чернігівського міськвиконкому.
Троє співробітників отримали чергові спеціальні звання "підполковник служби цивільного захисту", ще дванадцять співробітників заохочено правами начальника Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.