Поліція разом із прокуратурою затримала хабарника
Директор державного підприємства отримав від підприємця 10 тисяч гривень за позитивне рішення щодо надання йому в оренду нерухомості.
В ході розслідування кримінального провадження, розпочатого слідчим відділом Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області 21 серпня було затримано «на гарячому» директора Ніжинського відділення державного підприємства, який вимагав та одержав неправомірну вигоду в розмірі 10 тисяч гривень від підприємця за сприяння у прийнятті рішення щодо укладання договору оренди нерухомості.
Реалізація проводилася Управлінням захисту економіки в Чернігівській області спільно зі слідчими Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Ніжинського району Чернігівської області.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.
Предмет злочину вилучено. Наразі проводяться першочергові слідчі дії та обшуки за місцем роботи підозрюваного, який затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру.
За матеріалами УЗЕ в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.