Житлові умови населення Чернігівщини. ДОВІДКА
Індикатором рівня життя населення є наявність житла.
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у власному житлі проживає більшість родин Чернігівщини (90%), винаймає у фізичних осіб – 7%, у державному – 2% та у відомчому – 1%.
Найбільша частина домогосподарств (41%) має двокімнатне житло, майже третина – трикімнатне. Майже кожна шоста родина мешкає в чотирьох та більше кімнатах, а кожна дев’ята – займає лише одну кімнату.
Забезпечені житловою площею понад необхідну санітарну норму (13,65м2 на одну особу) більш ніж дві третини сімей області. Водночас живе в перенаселеному житлі 48% населення та 73% дітей у віці до 18 років.
Розподіл домогосподарств за ступенем комфортності житла показав, що централізованим газопостачанням користуються 80% домогосподарств області, балонним газом – 15%. Індивідуальною системою опалення обладнана майже половина помешкань, центральним опаленням – чверть. Водопровід та каналізацію у своїх оселях мають 78% сімей, гаряче водопостачання (централізоване або автономне) чи газову колонку – 64%.
За підсумками опитування, 58% домогосподарств засвідчили задоволення своїми житловими умовами. Водночас не дуже задоволені своїм житлом майже кожне четверте домогосподарство, незадоволені або дуже незадоволені – 14%.
Головне управління статистики у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.