Вогнеборці провели тактико-спеціальні навчання на території Варвинської районної гімназії
22 серпня вогнеборці Варвинського району Управління ДСНС України у Чернігівській області провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі на території районної гімназії.
За легендою, внаслідок загоряння в одному з кабінетів та щільного задимлення приміщень, утворилася загроза персоналу навчального закладу.
За викликом до місця події прибули відділення вогнеборців 11-го державного пожежно-рятувального посту та 20-ої державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Чернігівській області. Рятувальники відключили будівлю від енергопостачання, провели безпечну евакуацію персоналу та загасили умовну пожежу.
Під час навчань рятувальники більш детально ознайомилися із оперативно-тактичною характеристикою, особливостями зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання об'єкту. На завершення заходу співробітники ДСНС провели для персоналу практичне заняття щодо дій у разі виникнення пожежі, а також використання первинних засобів пожежогасіння.
У навчаннях було задіяно 12 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки Управління ДСНС України у Чернігівській області.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.