Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 10:17:22

У Чернігові з'явилася соціальна реклама "Купуй рідне, підтримуй Чернігів!"

22.08.2017   11:46

Днями в Чернігові вздовж проспектів Миру та Перемоги з’явилися 20 сіті-лайтів із гаслом "Купуй рідне, підтримуй Чернігів!".

Такі заклики на вулицях міста - елемент соціальної реклами, передбаченої прийнятою в нашому місті «Програмою підтримки  малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки». Програма розроблена в тісній співпраці з підприємницьким активом міста.

Серед інших інформаційних заходів програми - підготовка телепередач про чернігівські підприємства та підприємців, а також соціально-рекламних телероликів. Наприклад, вже скоро в людних місцях на вулицях нашого міста перехожі зможуть побачити тележурналістів, які будуть проводити опитування на тему "Чому варто обирати місцеві товари?" Потім на основі цього відео місцевим телеканалом «Дитинець» будуть створені рекламні ролики «Чернігів, купуй рідне!», «Купуй рідне, обирай Чернігів!», «Купуй рідне, підтримуй Чернігів!», які з'являться в ефірі з вересня.

У рамках цієї ж міської програми Управлінням економічного розвитку міста, Чернігівською Торгово-промисловою палатою та телеканалом "Дитинець" цього року започаткований цикл передач під назвою «Кейси» в рамках телепроекту «Срібна гривня». Це розповіді про історію і практику роботи кращих чернігівських підприємств.

Окрім того, зараз готується до друку і каталог кращих підприємств міста "Гордість Чернігова", де інформацію викладено українською, англійською та німецькою мовами.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована 09:39

Від початку року фахівці державних установ, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, виконали значний обсяг робіт щодо здійснення контролю і нагляду за особливо небезпечними заразними хворобами тварин.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.