Патрульні виявили водія таксі, який перебував за кермом п’яним
20 серпня близько десятої вечора екіпаж патрульної поліції на проспекті Миру поблизу заводу «Автодеталь» звернув увагу на автомобіль таксі, який рухався у напрямку центру міста, машина вихляла дорогою. Поліцейські дали команду водієві зупинитися.
Зупинивши машину, водій таксі одразу вийшов із салону та почав комусь дзвонити. Зовнішній вигляд молодої людини дещо здивував патрульних – хлопець був лише у самих трусах. Водій не дуже реагував на поліцейських, а сама його поведінка вказувала на те, що він нетверезий. Проте чоловік відмовлявся проходити огляд на стан алкогольного сп’яніння, він навіть став переконувати правоохоронців, що не був за кермом, а сидів на пасажирському сидінні, а куди подівся водій, він не знає.
Можливо ця «вистава» тривала б ще довго, якби не роботодавець, що приїхав на місце. Чоловік швидко вплинув на таксиста і той, одягнувшись, погодився їхати до медзакладу.
У наркологічному диспансері, де проводиться огляд на стан алкогольного або наркотичного сп’яніння, чоловік знову спробував влаштувати «концерт», та лікарів це не вразило й вони зафіксували в акті огляду стан алкогольного сп’яніння водія.
Патрульні склали на 27-річного водія таксі адміністративний протокол за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння.
Патрульна поліція Чернігова
Останні новини Чернігівщини
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.
Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03
Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:
У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59
14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.
Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.