Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 12:11:04

ДАБІ здійснила 55 перевірок уповноважених органів на Чернігівщині

22.08.2017   10:07Агенцiя

За 7 місяців 2017 року Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено 55 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури. З них – 6 планових та 49 позапланових.

За результатами контрольно-інспекційних заходів посадовими особами Інспекції видано 12 приписів про усунення порушень та прийнято 182 рішення щодо роботи відповідних уповноважених органів.

Зокрема, скасовано дію 145 містобудівних умов та обмежень, 6 будівельних паспортів та 6 паспортів прив’язки тимчасових споруд, зупинено дію 9 містобудівних умов та обмежень, 3 будівельних паспортів забудови земельної ділянки. А також відновлено дію 9 містобудівних умов та обмежень, 2 будівельних паспортів.

Основною причиною скасування та зупинення рішень об’єктів нагляду стала відсутність детальних планів та планів зонування територій.


Прес-служба ДАБІ України

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини