Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 10:20:49

Більше трьох десятків одиниць техніки задіяні для вивезення сміття з житлових будинків Чернігова

22.08.2017   08:29

Начальник цеху санітарної очистки міста КП «АТП-2528» Руслан Кречківський: - З контейнерних майданчиків сміття вивозять щоденно: у будні, вихідні й свята. З будинків зі сміттєпроводом (у новобудовах – це можуть бути контейнери, закриті в спецприміщенні), де збирається сміття лише з одного під`їзду, відходи вивозяться тричі на тиждень.

З приватного сектору за нормами сміття вивозиться один раз на тиждень. Відбувається це за погодженим графіком. Але за запитом жителів частота та час вивезення можуть змінюватися.

Крім того, раз на місяцьу приватному секторі відбуваєтьсявивезення великогабаритного сміття, і відповідна складова внесена у тариф. У будинках, що обслуговуються ЖЕКами, організацією вивезенням габаритних відходів займається балансоутримувач.

Начальник КП «Новозаводське» Віталій Морський зазначив, що за зверненням мешканців також можливо встановити нові контейнерні майданчики. Ділянка для сміттєвих баків визначається комісією за участю представників управління архітектури та містобудування, санепідемстанції, ЖЕКу, що обслуговує даний  будинок (чи будинки) та комунального підприємства «АТП-2528», яке і здійснює вивезення сміття. Якщо виділена ділянка відповідає всім нормам (враховується відстань до будинків, можливість під`їзду сміттєвозів), то виконком міської ради виділяє кошти на всі необхідні роботи, ділянка землі асфальтується, закуповуються та встановлюються контейнери.

Втім, за останній час нових майданчиків з євроконтейнерами не збільшилося у місті, хоча часто люди скаржаться на їх віддаленість. Віталій Морський пояснив це тим, що працівники комунальних підприємств, розглядаючи варіанти встановлення сміттєвих контейнерів, стикаються зі спротивом жителів інших будинків, до яких ця ділянка виявляється більш наближеною, хоча контейнерний майданчик встановлюється відповідно до всіх санітарних норм.


За інформацією ЖКГ міської ради

Останні новини Чернігівщини

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована

Держпродспоживслужба: епізоотична ситуація в регіоні стабільна і контрольована 09:39

Від початку року фахівці державних установ, що входять до складу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, виконали значний обсяг робіт щодо здійснення контролю і нагляду за особливо небезпечними заразними хворобами тварин.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:01

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 21 жовтня до 8:00 22 жовтня 2020 року.

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень

Викрито злочинну схему конвертації безготівкових коштів у готівку на суму 272,4 млн гривень 08:33

Податківцями виявлено злочинну схему ухилення від сплати податків та конвертації безготівкових коштів у готівку, яка діяла на території Чернігівської області протягом 2019-2020 років.

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі

Три поліцейські підрозділи на отримали нові службові автомобілі 08:12

Нові іномарки Renault Duster для оперативної і якісної роботи отримали групи реагування патрульної поліції в Бахмачі, Прилуках і Корюківці.