Прокуратурою контролюється хід розслідування кримінального провадження за фактом хуліганських дій групою неповнолітніх дівчат
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо хуліганських дій групи неповнолітніх дівчат, вчинених 20.08.2017 поблизу загальноосвітньої школи № 30 у м. Чернігові.

За вказаним фактом Чернігівським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в області 20.08.2017 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).
За участю процесуальних прокурорів проведено першочергові слідчі дії, спрямовані на пошук та збір доказів причетності осіб до вчинення резонансного кримінального правопорушення.
З урахуванням встановлених обставин події, кримінальне провадження перекваліфіковано на ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, вчинені групою осіб).
На даний час здійснюються слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, у тому числі щодо отримання повних і всебічних відомостей про неповнолітніх, причетних до вказаної події, умов їх життя й виховання у родинах та учбових закладах, у яких вони навчаються.
Принагідно повідомляємо, зважаючи, що аналогічна резонансна подія за участю групи неповнолітніх дівчат мала місце у квітні поточного року, прокуратурою області неодноразово до органів державної влади та контролю скеровувалися листи про посилення профілактичних заходів у підлітковому середовищі.
Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури області.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).