Рятувальники здійснили профілактичний рейд у місцях збирання зернових
З метою профілактики пожеж під час жнив, 18 серпня фахівцями Семенівського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області було здійснено профілактично-роз'яснювальний рейд місцями збирання зернових на території сільськогосподарського товариства "Світанок" в с. Жадове.
Рятувальники поспілкувалися із задіяними на жнивах аграріями, керівництвом сільгосптовариства, провели з ними протипожежні інструктажі, оглянули наявність та відповідність вимогам правил пожежної безпеки зернозбиральної та задіяної техніки й агрегатів, забезпеченість її первинними засобами пожежогасіння та протипожежним інвентарем.
Фахівці районної Служби порятунку "101" нагадали про недопустимість використання відкритого вогню і паління у місцях збирання зернових, а для більш детального ознайомлення із заходами пожежної безпеки під час жнив надали аграріям профілактичні листівки й пам'ятки.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41
У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.
Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19
З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.
Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28
У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.
Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34
У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.
Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49
Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.