Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 грудня, 14:22:56

На Чернігівщині завершились змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ

19.08.2017   14:01

На базі загальновійськового полігону оперативного командування "Північ" відбувся конкурс серед танкових взводів на першість Сухопутних військ Збройних Сил України.

Протягом 5 днів учасники змагання виборювали першість у різних номінаціях, які були представлені за усіма напрямками підготовки танкових взводів.

До закінчення останнього етапу змагань серед команд зберігалась напружена боротьба, адже підрозділи мають досвід участі в бойових діях та до автоматизму знають дії при озброєнні.

Останній етап конкурсу – бойова стрільба у складі взводу – особисто спостерігав Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал – лейтенант Сергій Попко. Він високо оцінив підготовку танкових екіпажів до участі у змаганнях:
- Кожен підрозділ до останнього боровся на досягнення кращого результату. Той досвід, який ви отримали під час конкурсу, повинен розповсюджуватись у ваших бригадах та оперативних командуваннях, щоб усі танкові взводи вийшли на такий рівень.

За результатами змагання
- перше місце, перехідний приз та грошовий сертифікат у розмірі 84 тис. гривень другий рік поспіль, отримала команда 14 окремої механізованої бригади від оперативного командування "Захід";
- друге місце та грошовий сертифікат на суму 42 тис. гривень отримала команда 30 окремої механізованої бригади від оперативного командування "Північ";
- третє місце та грошовий сертифікат на суму 24 тис. гривень отримала команда 17 окремої танкової бригади від оперативного командування "Схід".

За особисту першість у різних номінаціях учасники змагання були нагороджені цінними подарунками та відзнакою Командувача Сухопутних військ.

Під час аналізу етапів підготовки та проведення змагань заступник командувача Сухопутних військ з бойової підготовки генерал – лейтенант Ігор Довгань відзначив високий рівень підготовки полігонного обладнання та бази до проведення змагань:
- Під час конкурсу були принципово впроваджені саме ті умови ведення вогню та ураження цілей танковими екіпажами, з якими довелось стикатись під час бойових дій в зоні проведення АТО, так і в наступному році, ми будемо враховувати завдання на конкурс за вимогами сучасних ризиків.


Оперативне командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

23 грудня: цей день в Україні і світі

23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40

День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини