Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 16:36:56

Чернігівський рибоохоронний патруль зафіксував порушення на майже на 17 ти.с грн.

19.08.2017   08:28

16.08.2017 року Чернігівським рибоохоронним патрулем було затримано грубого порушника правил рибальства, який завдав збитків на суму 16 847 грн.

Громадянин здійснював вилов за допомогою 7 зяберних сіток та виловив рибу у кількості: синець – 193 екз., плоскирка – 3 екз., плітка – 4 екз., загальною вагою 14,4 кг. Інцидент стався на р. Десна біля с. ХибалівкаКуликівського району.

На порушника складено протокол за ч.4 ст.85 КУпАП. Матеріали направлені до Куликівсього районного суду для притягнення порушника до відповідальності.

Якщо Ви помітили факти незаконного вилучення водних біоресурсів, прохання повідомляти на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 або на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля: 0991121344; (0462) 937557.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression