Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 06:01:56

В області облаштували звалища твердих побутових відходів

18.08.2017   08:17Агенцiя

Серед низки екологічних проблем на Чернігівщині гостро стоїть питання поводження з відходами, які є одним із найбільших забруднювачів навколишнього середовища.

Основну складову в загальній масі відходів, що утворюються, займають тверді побутові відходи та виробничі 4 класу небезпеки, які, в основному, вивозяться на полігони, сміттєзвалища, накопичувачі тощо.

Для удосконалення експлуатації діючих полігонів та звалищ твердих побутових відходів, відповідно до Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки, Департаментом екології та природних ресурсів ОДА проведено ряд заходів по облаштуванню сміттєзвалищ в Любечі Ріпкинського району, Сосниці та селі Спаське Сосницького району.

На облаштування вказаних сміттєзвалищ з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділено понад 199 тисяч гривень. За ці кошти здійснили підгортання сміття, обвалування та часткове захоронення твердих побутових відходів з пересипанням ґрунтом.

До слова, протягом трьох років за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища облаштовані сміттєзвалища в Бобровиці та Коропському районі (села Верба, Понорниця і Радичів).


За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини