Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 04:41:50

У конкурсі на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України завершено спортивну номінацію

16.08.2017   13:55

На Чернігівщині, на базі загальновійськового полігону оперативного командування «Північ», відбувся перший етап змагань конкурсу на кращій танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України у спортивній номінації.

На відміну від змагань попередніх років, замість літнього військового біатлону учасники виконували вправу стрільб з АКС(У) — 74, швидкісну стрільбу з пістолета ПМ з різних положень та зміною вогневих позицій, а також долали 15 елементів психологічної смуги перешкод у відстань 1500 м.

Варто зазначити, що психологічна смуга перешкод, не являє собою класичний пострадянський зразок, а є втіленням найкращих елементів армій провідних країн світу.

На наступному етапі конкурсу танкісти змагатимуться у снайперській стрільбі з озброєння танку та відпрацюють вправу «танкова карусель».

За словами членів судейської колегії визначити переможців можна буди лише після підрахунку балів усіх етапів змагань. Тож інтрига переможця конкурсу зберігатиметься до останнього дня.


Прес-служба оперативного командування «Північ»

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.