Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 14:29:25

Триває операція "Мак-2017": поліція Чернігівщини затримує правопорушників

14.08.2017   10:01Агенцiя

У рамках операції «Мак-2017» поліцейські на Ічнянщині затримали чоловіка, який безуспішно намагався вкрасти мак із території сільгосппідприємства, а в Борзнянському районівилучили у місцевої жительки двісті грамів подрібненої макової соломи.

10 серпня до Ічнянського відділення поліції звернувся працівник місцевого агропромислового комплексу та повідомив, що охорона сільгосппідприємства самотужки затримала злодія. Поліцейські негайно прибули за викликом. На місці події вони встановили особу зловмисника — 34-річногобезробітного місцевогомешканця. Неробі прикортіло залізти на приватну територію, де законно вирощують мак, та спробувати вкрасти понад сотню рослин нарковмісної культури.

Слідчо-оперативна група вилучила зірвані рослини та опитала молодика. Тепер раніше судимий спритник знову постане перед буквою закону, адже інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 308 Кримінального кодексу України. За викрадення наркотичних засобів чоловіка можуть покарати позбавленням волі на строк від трьох до шести років.Триває досудове розслідування.

Поліція Чернігівщини нагадує, що право вирощування нарковмісних рослин мають виключно юридичні особи, які отримали спецдозвіл. Якщо ж на вашому подвір’ї росте мак, то краще знищити його самотужки, а не чекати, поки це зроблять правоохоронці.Якщо вони нарахують на подвір’ї до 100 рослин маку, то на вас чекатиме адмінвідповідальність, якщо понад сотню – кримінальна.

Того ж дня в поле зору правоохоронців Борзнянського району втрапила 32-річна жінка, у якої було знайдено та вилучено 200-грамовий поліетиленовий пакет із сухою речовиною рослинного походження, схожою на мак.Вилучена речовина направлена на експертизу.

За цим фактом поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) – караються штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

На прикордонні Чернігівщини росіяни атакували водія автомобіля, який віз хліб: поліція задокументувала воєнний злочин 11:58

Вранці 9 червня у Семенівській громаді Новгород-Сіверського району росіяни поцілили дроном по автомобілю під керуванням 55-річного чоловіка, який доставляв хліб мешканцям прикордоння.

 Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес

Посол Латвії провів лекцію для чернігівських студентів і побачив, як працює місцевий бізнес 11:56

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс провів лекцію для студентів Чернігівської політехніки. Серед слухачів – начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус