Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 23:46:34

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 22-ї сесії Чернігівської міськради 7 скликання

08.08.2017   08:16

7 серпня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять другої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів пропонується 28 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це на початку засідання повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Протягом цього тижня проходитимуть засідання постійних комісій міської ради, під час яких всі питання порядку денного будуть вивчатися більш детально.

Пленарне засідання 22-ї сесії відбудеться 17 серпня 2017 року о 10-й годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

Більш детально з розпорядженням міського голови про скликання 22-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, порядком денним та графіком засідань постійних депутатських комісій можна ознайомитися на офіційному веб-порталі міської ради в рубриках "Нормативні документи" і  "Актуально".


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.