Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 05:21:36

У липні Чернігівський рибоохоронний патруль зафіксував 77 порушень правил рибальства

07.08.2017   15:55Агенцiя

За липень 2017 року Чернігівським рибоохоронним патрулем було здійснено 42 рибоохоронних рейди, в ході яких викрито 77 порушень правил рибальства.

Було виявлено 53 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь лову, 8 порушень любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП та 3 порушення за ч.1 ст.88-1 КУпАП, пов’язані з незаконним продажем риби на ринках, складено 13 актів вилучення безхазяйного майна.

Збитки, завдані рибному господарству України, складають 17144,5 грн.

Вилучено 95,45 кг біоресурсів (риби) та 139 одиниць заборонених знарядь лову.

З початку роботи Чернігівського рибоохоронного патруля (з квітня по липень поточного року)  було здійснено 185 рибоохоронних рейдів, в ході яких викрито 297 порушень правил рибальства, з них 200 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП, пов’язаних з використанням заборонених знарядь лову, 52 порушення любительського лову за ч.3 ст.85 КУпАП та 13 порушень за ч.1 ст.88-1 КУпАП, пов’язані з незаконним продажем риби на ринках, складено 32 акти вилучення безхазяйного майна. Збитки, завдані рибному господарству України, складають 92717 грн. Вилучено 490,24 кг біоресурсів (риби) та 440 одиниць заборонених знарядь лову.

Якщо Ви стали очевидцем порушення правил рибальства не будьте байдужими, повідомляйте на всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію 0-800-50-52-50 або на телефони «гарячої» лінії Чернігівського рибоохоронного патруля 0991121344 та (0462) 937557.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини