Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 серпня до 8:00 7 серпня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі та 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждало.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- на 113 км автодороги між селами Талалаївка та Велика Дорога Ніжинського району о 2 год. 35 хв. 6 серпня водій автомобіля "Sitroen" виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "Toyota Corolla". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Sitroen" отримав травми та був госпіталізований до Ніжинської центральної міської лікарні, водій і пасажир автомобіля "Toyota Corolla" отримали травми та від госпіталізації відмовилися;
- на 8 км автодороги Чернігів-Пакуль-КПП "Славутич" поблизу повороту на с. Зайці Чернігівського району о 16 год. 55 хв. 6 серпня водій автомобіля "Volkswagen Passat" не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем "Daewoo Lanos". Внаслідок пригоди водій і два пасажири автомобіля "Volkswagen Passat", а також водій та два пасажири автомобіля "Daewoo Lanos" отримали травми та були доставлені до Чернігівської міської лікарні №2, при цьому обидва водія були госпіталізовані, пасажири відпущені додому на амбулаторне лікування;
- на автодорозі між селами Старий Биків та Нова Басань Бобровицького району о 14 год. 51 хв. 6 серпня водій автомобіля "Hyundai Tucson" не вибрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований до травматологічного відділення Бобровицької центральної районної лікарні;
- в с. Дігтярі Срібнянського району по вул. Котляревського о 22 год. 30 хв. 6 серпня водій автомобіля "Москвич-412", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з опорою електропередач. Внаслідок пригоди водій отримав тілесні ушкодження і після надання медичної допомоги направлений на амбулаторне лікування.
Пожежі – 4, з них 3 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на транспорті.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
Групою піротехнічних робіт управління ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 20 хв. 6 серпня знищено артилерійський снаряд калібру 85 мм часів Другої світової війни, який було виявлено об 11 годині 6 серпня на відкритій території біля с. Шестовиця Чернігівського району.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 06 серпня до 20 години 07 серпня очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ , місцями гроза. Вітер північний 7-12 м/с. Температура по області вночі 16-21º тепла, вдень 23-28º тепла.
По Чернігову температура вночі 18-20º тепла, вдень 26-28º тепла.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.