Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 січня, 05:46:37

Афера на мільйон: чернігівця обдурили у нелегальному обміннику

05.08.2017   08:36

Поліція Чернігова шукає зловмисників, які ошукали підприємця на кругленьку суму.

На лінію «102» зателефонував чернігівці, які в одному з офісних приміщень почули, як у віддаленому кабінеті гупає у двері та кричить чоловік. Виявилося, що шахраї надурили його на мільйон гривень, замкнули наодинці із фальшивими грошима та чкурнули у невідомому напрямку.

Все це сталося за лічені хвилини, чоловік навіть не одразу зрозумів що відбувається. В результаті 40 тисяч доларів, які він планував обміняти на мільйон гривень, опинилися в руках пройдисвітів.

Як встановила слідчо-оперативна група чернігівської поліції, приміщення в цій будівлі аферисти винаймали вже кілька місяців, справно сплачуючи орендну плату.

Шахраї пообіцяли приватному підприємцю вигідно обміняти 40 тисяч доларів і запросили його до себе в офіс.

Прийшовши за вказаною адресою, чоловік дістав гроші та поклав на стіл. Тим часом жіночка, яка проводила операцію з обміну, виклала на стіл акуратно упаковані гривні, як пізніше виявилося – сувенірні. Не встиг клієнт навіть оглянути гроші, як жінку покликали, нібито, віддати печать колезі.

Працівниця офісу вийшла з кімнати, прихопивши з собою долари, і замкнула двері ззовні. Поки потерпілий збагнув у чому річ, минуло кілька хвилин і зловмисники зникли разом зі своє здобиччю.

Наразі за даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та займається пошуками зловмисників. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Триває досудове слідство.

 
Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини